Finansbank İkinci el Taşıt Kredisi

Please follow and like us:

Yeni nesil araçların her gün piyasaya çıktığı şu günlerde herkes araç sahibi olmak için bankalara başvuruyor. Genel olarak sıfır araçlar için kredi çoğu banka tarafından sağlanıyor ancak devlet tarafından yapılan yeni düzenleme ile artık sıfır araçlar içinde %100’üne kredi çekmek mümkün değil. Durum böyle olunca vatandaşlar ikinci el araçlar almayı tercih ediyor.

Finansbank ikinci el taşıt kredisi uygun faiz oranları ile müşterilerine sunuluyor. Sıfır araçta olduğu gibi %60’na kredi çekme imkanı sunan banka bunun için aracı ipotek ediyor. İpotek öncesinde ise aracın ederinin tam olarak çıkartılması adına bir eksper aracın ederini banka adına çıkartıyor. İkinci el taşıt kredisinde faiz oranları özellikle kış aylarında daha düşük seviyelere iniyor.

Bu nedenle tüketicilerin bu zaman aralığında taşıt kredisi çekmesi tavsiye ediliyor. Çoğu kişi ikinci el taşıt alacağnıda tüketici kredisi çekerek ödeme yaparken, yeni ikinci el taşıt kredisi seçeneği ile artık doğru kredi ürünü seçilebiliyor. Birkaç günde sonuçlanan işlemler sonucunda aracın kredi işlemleri gerçekleşmiş oluyor.

Please follow and like us:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir