Emeklilere Kredi Kampanyası Kredi Pazarı

Please follow and like us:

Ülkemiz de emekliler adına birçok yenilikler getirilmektedir ve her geçen yıl bankalar arasında da emeklilerimiz için kıyası bir mücadele içerinse girilmiştir. Çünkü Türkiye de emekli sayısı resmi kayıtlara göre tam yüz ülkenin nüfusunu geçti ve bu da demektir ki bankalar için para işletme alanında eşi benzeri bulunmayan bir avantajdır.

Emeklilik maaşlarını kendi bankalarından çekmek adına teminatlar ile birlikte birçok banka da Emeklilere Kredi Kampanyası başlatmış ve sizlere kredi çekimlerinde büyük kolaylıklar sunmuşlardır. Bunun en büyük sebebi de maaşlarınızı o bankadan çekmeniz adına gerçekleşmiş ve zaten devlet tarafından her ay maaşınız düzenli olarak yatırıldığı için içerisinden de otomatik olarak kredi tutarınızı yani aylık taksitiniz kesildiği için bankalar adına büyük bir garanti teşkil etmektedir.

Bu yüzden bankalar da kendi arasında bir rekabete girerek birçok bankada ilk krediye istinaden ödeme erteleme ya da maaşınız bağladığınız iin sizlere hediye para verme gibi birçok kampanyaları da beraberin de getirmektedir. Sizlerde bankalar ile yapacağınız sıkı bir pazarlık neticesin de kampanyalarınızı daha iyi hale getirebilir bu avantajları onlara sunarken de aynı zaman da sizler de kendi menfaatinizi düşünmüş olursunuz.

Çünkü bankalar arası herhangi bir sicil sorunlarınız yok ise bütün bankalardan dilediğiniz zaman maaşınızın on katına tekabül edecek olan krediyi aynı gün içerisinde çekebilirsiniz. Bunun içinde bankaların üretmiş olduğu Emeklilere Kredi Kampanyasından sizlerde faydalanmış olursunuz.

Please follow and like us:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir